Thon Hotels dagbok

Søndag 10. oktober 2010:

Vi pakket ting/utstyr vi måtte ha med. Vi ble kjørt til Thon Hotels Wergeland.
Vi gikk inn til resepsjonen/informasjonen. Vi fikk rom nr. 207 og to kort til å låse/åpne døra og et til å sette på kontakten, sånn at lysene kommer på. Vi pakket ut og gjorde klar til bursdagen min. Jeg ble 14 år! Vi spiste bløtkaka vi kjøpte i går, KiMs Paprikachips og drakk Sprite. Så åpnet jeg pakken som jeg fikk: Jeg fikk et strikket skjerf og en strikket lue! De var oransj farget. Den var kjempefin! Etter en stund var det på tide å gå ut (fordi det var så tett luft der inne).
Vi bestemte oss for å gå til biblioteket. Og der fikk jeg tid til å blogge.
Så gikk vi en tur til Otterdalsparken. Der gikk vi litt rundt.  
Etter turen dit gikk vi til McDonald´s og spiste. Vi gikk hjem til rommet vårt (Thon Hotels). Vi spiste godteri, muffins, pitasj nøtter og nudler.

På rommet vårt var det en Philips flatskjerm. På den så hadde TV-en ca. 6 – 7 kanaler og det var ikke så mye gøy å se på den. Men på TV2 kom det plutselig “Skal vi danse”. Og det var gøy. Vi spilte UNO og flyspillet.

Mandag 11. oktober 2010:

Vi ryddet ting/utstyr. Vi pusset tennene og var klare til å gå ned til restauranten som ligger nedenfor Thon Hotels. Der fikk vi spise gratis frokost. Det var masse mat å velge mellom, det var: Nystekt brød, fullkorn knekkebrød, kjeks, salami, gulost, skinke, fisk, agurk, gulrøtter, juice … og mye mer! Alt var kjempegodt!
Da vi var ferdig med å spise, leverte vi tilbake to kort til å låse/åpne døra og et til å sette på kontakten, sånn at lysene kommer på.
Også var det skolestart igjen … men heldigvis ble vi kjørt.

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg