Lunds Tivoli i Tresse

30. juni – 3. juli var Lunds Tivoli på plass i Tresse i Kristiansand, med karuseller og opplevelser for hele familien. Palmesus-helga var også under denne perioden, så det var mye liv her! Det var gratis inngang på tivoliområdet, men for å prøve attraksjonene måtte man ha billetter (og vipps).

Nyhet 2022 er pariserhjulet, som er 40 meter høyt. Det kunne man se på lang avstand. Andre karuseller som var på området: Go2Gate, Fireball, No Limit, New York Grand Central Terminal, Heroes, Jumbo, Kangaroo, Samba Balloon, tekoppene og Den Sorte Perle.

Traditional Spanish Churros.

Fiskedam – alltid gevinst hver gang! Fisk en pose og se hva du vinner.

Gunfun – her skal man skyte ned de stablede glassene fra den sorte plata med en ball på en “lekepistol”.

Premium Dirty Fries, loved by all!

Det er 100 nummer å velge fra dette lykkehjulet, tviler på om noen har klart å vinne på denne. Om noen har klart å vinne, venter 2 kg Freia Melkesjokolade!

Radiostyrte biler!

Etter å ha tatt fire ball blir du garantert svimmel.

Ut å fly!

Les også:

Skandinavias største strandfest
Axels tivoli i Tresse
Sommerdager i Tresse

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg